Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Kultury

Zespół Taneczny GOLD

Nagrody i wyróżnienia:

I miejsce, II miejsce, 3 x wyróżnienie - XIX Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2022

 

2 x III miejsce , 2 x wyróżnienie - XVIII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2019

 

I miejsce, 2 x III miejsce – Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na Taniec” Łódź 2019

 

Wyróżnienie – XXIV Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki i Tańca „Kwiecień – Plecień” Sierpc 2019

 

3 x I miejsce, 7 x III miejsce – Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na Taniec” Bełchatów 2019

 

II miejsce, 2 x III miejsce, 4 x wyróżnienie – VII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2018

 

2 x II miejsce , 2 x III miejsce – Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych AWANGARDA Sierakowice 2018

 

II miejsce, III miejsce, 3 x wyróżnienie - XVI Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2017

 

3 x I miejsce, III miejsce, 2 x wyróżnienie - Konfrontacje Taneczne PIRUET Żuromin 2017

 

2 x wyróżnienie – X Ozorkowskie Konfrontacje Taneczne „Ozo dance” Ozorków 2017

 

III miejsce – Ogólnopolskie Spotkania Taneczne Radomsko Open Radomsko 2016

 

I miejsce , wyróżnienie – XV Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2016

 

I miejsce, II miejsce, wyróżnienie – Konfrontacje Taneczne PIRUET Żuromin 2016

 

Wyróżnienie – VIII Ozorkowskie Konfrontacje Taneczne „Ozo dance” Ozorków 2016

 

II miejsce – XIX Ogólnopolskie Spotkania Taneczne Radomsko Open Radomsko 2015

 

Wyróżnienie – XIV Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2015

 

I miejsce, II miejsce, wyróżnienie – VI Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego Tomaszów Mazowiecki 2014

 

II miejsce, III miejsce - XIII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2014

 

III miejsce – Festiwal Piosenki i Tańca Aleksandrowska Wiosna Aleksandrów Łódzki 2014

 

III miejsce - VI Ozorkowskie Konfrontacje Taneczne „Ozo dance” Ozorków 2014

 

III miejsce – V Ozorkowskie Konfrontacje Taneczne „Ozo dance” Ozorków 2013

 

III miejsce - XI Ogólnopolski Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie”Głowno 2012

 

II miejsce, III miejsce – XII Ogólnopolski Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie”Głowno 2012

 

III miejsce, wyróżnienie – III Regionalne Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego Tomaszów Mazowiecki 2011

 

III miejsce, wyróżnienie – VIII Konkurs Tańca Nowoczesnego Pabianice 2011

 

III miejsce - X Ogólnopolski Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2011

 

Wyróżnienie – IX Ogólnopolski Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2010

 

I miejsce – II Ozorkowskie Konfrontacje Taneczne „Ozo dance” Ozorków 2010

 

II nagroda – III Ogólnopolski Konkurs „Taneczne Ekspresje” Toruń 2009

 

I miejsce – II Zgierskie Spotkania Taneczne „Drgania Przestrzeni” Zgierz 2009

 

II miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Włocławek 2008

 

III miejsce - Dziecięco-Młodzieżowy Przegląd Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2008

 

I miejsce – Dziecięco-Młodzieżowy Przegląd Zespołów Tanecznych „Taneczne Wiktorie” Głowno 2007

 

I miejsce, wyróżnienie – Festiwal Piosenki i Tańca Aleksandrowska Wiosna Aleksandrów Łódzki 2007

 

I miejsce – V Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2006

 

II miejsce – Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięco Młodzieżowych „Złota miotła Baby Jagi” Kielce 2006

 

II miejsce – VII Konfrontacje Taneczne Łódź 2006

 

Nagroda, wyróżnienie – III Powiatowy Przegląd Wokalno-Taneczny Stryków 2005

 

Wyróżnienie – I Łódzkie Konfrontacje Taneczne Łódź 2005

 

I miejsce – IV Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2005

 

III miejsce – V Łódzkie Konfrontacje Taneczne Łódź 2004

 

III miejsce – II Powiatowy Przegląd Wokalno-Taneczny Stryków 2004

 

Nagroda – III Przegląd Dziecięco Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2004

 

II nagroda – II Powiatowy Przegląd Amatorskich Dziecięco-Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Głowno 2003

 

I nagroda – IV Łódzkie Konfrontacje Taneczne 2003

Nasza placówka

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny