Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Kultury

Wyniki 10. Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego DRUKOWANE WYBRYKI GRAFICZNE BZDURKI

Utworzono dnia 26.10.2023

Do konkursu zgłoszono 301 prac, wykonanych przez 272 autorów reprezentujących 25 placówek kulturalno-oświatowych i pracowni artystycznych. Jury w składzie: dr Bartłomiej Michalski z Instytutu Sztuk Wizualnych ASP Łódź, dr Marlena Lenart i Dorota Kiermasz - uprawiający twórczość w zakresie grafiki i malarstwa - przyznało 14 nagród równorzędnych i 28 wyróżnień.

 

Nagroda

 

MAJA ADAMIAK Miejskie Przedszkole Nr 3 Głowno / A. Ojrzyńska

LILIANNA KRYSICKA MOK Głowno / S. Adamczewski

KINGA KACPERAK Pracownia Sztuk Plastycznych Częstochowa / D. Reterska

SOLOMIIA DUDIK POKiS Płock / A. Liśkiewicz

MATYLDA FORFECKA MOK Głowno / S. Adamczewski

WIKTORIA WIĘCKOWSKA Pracownia Sztuk Plastycznych Częstochowa / D. Reterska

NATALIA STOLARSKA Pracownia Sztuk Plastycznych Częstochowa / D. Reterska

WOJCIECH SIWIŃSKI MOK Głowno / S. Adamczewski

WIKTORIA WALCZAK MOK Głowno / S. Adamczewski

FRANCISZEK JAN ANTONIUK Hajnowski Dom Kultury / K. Ostaszewska

AMELIA KALISZEWSKA MDK „Pod akacją” Lublin / M. Ciężak

GABRIELA WILGOS MDK Zamość / M. Majer

ALEKSANDRA GÓRKA Piątkowskie Centrum Kultury „Dąbrówka” Poznań / A. Szyszka

KAMIŃSKA URSZULA MDK Świnoujście / J. Walczak

 

Wyróżnienie

 

JULIA KŁOS MDK „Przystanek Maciuś” Płock / D. Znyk

MARTYNA DROŻDŻ POKiS Płock / A. Liśkiewicz

TYMOTEUSZ PTASIŃSKI Przedszkole „Osinkowo” Głowno / M. Tomasik

MAJA BURZAWA MDK 2 Tychy / J. Biskup-Naumienko

AGNIESZKA ORSZULSKA Pracownia Sztuk Plastycznych Częstochowa / D. Reterska

ADRIANNA CISKA POKiS Płock / A. Liśkiewicz

MAŁGORZATA KOTECKA MOK Głowno / S. Adamczewski

AGATA SANGÓRSKA MOK Głowno / S. Adamczewski

LAURA SUT MOK Głowno / S. Adamczewski

MILENA KALISZEWSKA MDK „Pod akacją” Lublin / M. Ciężak

ALICJA PRUBAN Pracownia Sztuk Plastycznych Częstochowa / D. Reterska

DOMINIKA UJMA Pracownia Sztuk Plastycznych Częstochowa / D. Reterska

ZUZANNA ORSZULSKA Pracownia Sztuk Plastycznych Częstochowa / D. Reterska

WIKTORIA GAWROŃSKA POKiS Płock / A. Liśkiewicz

KAJA LISSEWSKA OKiR Stryków / A. Kacprzak

AMELIA TOMCZYK MOK Głowno / S. Adamczewski

JAN ŁUCZAK MOK Głowno / S. Adamczewski

JUSTYNA KUCZERA MDK Rybnik / Z. Śmieja

MARCEL MOMOT MDK Zamość / M. Majer

MAJA CUPRJAK Pracownia Sztuk Plastycznych Częstochowa / D. Reterska

MARZENA DETKO Pracownia Sztuk Plastycznych Częstochowa / D. Reterska

ZOFIA BĄK POKiS Płock / A. Liśkiewicz

ULIANA CHERNENKO SP 3 Głowno / A. Myszkowska

ANTONINA KŁOS MOK Głowno / S. Adamczewski

NATALIA BUŚ TCK „Jutrzenka” Zakopane / A. Moskwa

GABRIELA MICEUSZ TCK „Jutrzenka” Zakopane / A. Moskwa

MICHALINA MACKIEWICZ MDK Świnoujście / J. Walczak

PAWEŁ JABŁOŃSKI MDK Rybnik / Z. Śmieja

 

Wyróżnienie w formie kwalifikacji pracy do wystawy

 

MAŁGORZATA MARDUKA TCK Zakopane, GABRIEL WILCZEK MDK 2 Tychy, BATOR KOSZEGI MDK 2 Tychy, MAGDALENA SZCZERBA Częstochowa, HANNA SZKOPIK OKiR Stryków, HANNA MERGO MOK Głowno, ZUZANNA MODRZEJEWSKA „Osinkowo” Głowno, JAN KAPKA MOK Głowno, MAJA FRANCZYK MDK Rybnik, ZOFIA BOCZKOWSKA MDK Rybnik, POLA KOPYTIUK BCK Biała Podlaska, POLA CZECH Szkoła „Filomata” Gliwice, URSZULA KAMIŃSKA ZSZ 6 Poznań, PATRYK KRUSZONA ZSZ 6 Poznań, SYLWIA ZIMIROWICZ Technikum 5 Rzeszów, GABRIEL SADOWSKI MDK Świnoujście.

Gratulujemy !

ZAŁĄCZNIKI:

Nasza placówka

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 131

W poprzednim tygodniu: 82

W tym miesiącu: 401

W poprzednim miesiącu: 618

Wszystkich: 9908