Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Kultury

GOLD Głowno i AGAT Stryków z sukcesami podczas przeglądu TANECZNE WIKTORIE 2023

Utworzono dnia 24.04.2023

W grupie wiekowej do lat 9 w kategorii "inne formy taneczne (acro dance, inscenizacja taneczna, cheerleaderki)" grupa Agat 11 ze Strykowa za prezentację pt. "Pierrot" zajęła I miejsce, natomiast grupa Gold 5 za prezentację pt. "Jesienne porządki" II miejsce. 

W grupie wiekowej od 10 do 12 lat, w kategorii "taniec współczesny" (modern, contemporary) grupa taneczna Gold 3 z Głowna za prezentację pt. "Nadzieja" zajęła II miejsce, a grupa Agat 12 ze Strykowa za prezentację pt. "Walc" zajęła III miejsce, w kategorii "taniec jazzowy" grupa Agat 10 ze Strykowa za program pt. "Letni wiatr" zajęła I miejsce, grupa Gold 4 z Głowna za prezentację pt. "Jazz" zajęła III miejsce ex aequo z grupą DNA Silver Łowicz za prezentację pt. "Wiolonczela". W kategorii "inne formy taneczne" grupa Agat 10 ze Strykowa za prezentację pt. "Alladyn" zajęła II miejsce, a grupa Gold 2 z Głowna za prezentację bez nazwy zajęła III miejsce. Oprócz tego nagroda "Osobowość taneczna" trafiła do Zuzi Olczak z grupy Agat ze Strykowa. 

W grupie wiekowej od 13 do 15 lat w kategorii "taniec współczesny" grupa Gold 1 za prezentację pt. "My..." zajęła III miejsce, w kategorii "taniec jazzowy" grupa Agat 8 za prezentację pt. "Chcę latać" zajęła II miejsce, grupa Agat 7 za prezentację pt. "Jesienny spacer" zajęła III miejsce. W kategorii "inne formy taneczne" II miejsce przypadło grupie Agat 7 za program pt. "Podróż".

W grupie wiekowej od 16 lat wzwyż w kategorii "taniec współczesny" grupa Agat 1 za prezentację pt. "Sięgać wyżej" zajęła I miejsce, zaś grupa Agat 5 za prezentację pt. "Amen" zajęła II miejsce. W kategorii "taniec jazzowy" grupa Agat 5 za prezentację "Jazz" zajęła I miejsce, w kategorii "inne formy" Grupa Agat 1 za prezentację pt. "Tango" zajęła I miejsce. Oprócz tego Zosia Piestrzeniewicz z grupy Agat otrzymała tytuł "Osobowość taneczna", a choreograf z Agatu Agnieszka Waszkiewicz tytuł "Najlepszy choreograf".

Nasza placówka

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 134

W poprzednim tygodniu: 82

W tym miesiącu: 404

W poprzednim miesiącu: 618

Wszystkich: 9911