Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Kultury

Wyniki konkursu MATRYCE WYOBRAŹNI 2022

Utworzono dnia 17.11.2022

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Matryce wyobraźni”

9 Grafikalia 2022

 

 

Do konkursu zgłoszono 351 prac wykonanych przez 312 autorów z 27 placówek kulturalno-oświatowych w Polsce. Jury pod przewodnictwem dr hab. K. Dreszer - prof. UAP Poznań, przyznało 25 nagród oraz 79 wyróżnień.

 

Kategoria do 5 lat

1 nagroda KALINA GAŁĄZKA Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

2 nagroda MAKSYM TARAN Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

3 nagroda ZUZANNA PODOLAK Tatrzańskie Centrum Kultury „Jutrzenka” w Zakopanem

 

Wyróżnienie:

OLIWIA LUBOMSKA Młodzieżowy Dom Kultury filia „Przystanek Maciuś” w Płocku

KUBA MIKOŁAJCZYK Młodzieżowy Dom Kultury filia „Przystanek Maciuś” w Płocku

ADRIAN PRZEDPEŁSKI Młodzieżowy Dom Kultury filia „Przystanek Maciuś” w Płocku

NADIA ANIELAK Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

ZOFIA PRZYBYLSKA Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

 

Kategoria 6-7 lat

1 nagroda (ex aequo)

ZOFIA ZIELIŃSKA Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach

LENA MICHALAK Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

2 nagroda

HANNA CYRWUS Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

KLARA GREGORCZYK Pałac Młodzieży w Katowicach

3 nagroda

VANESSA MOSKAL Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

MAJA KUJAWA Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

 

Wyróżnienie

ESTERA SURMA Pałac Młodzieży w Katowicach

JAN PIETRZAK Pałac Młodzieży w Katowicach

MILENA WNUKOWSKA Pałac Młodzieży w Katowicach

ANTONINA BIELA Sułkowicki Ośrodek Kultury

ZOFIA BLAK Sułkowicki Ośrodek Kultury

MARIIA NIKOLAJEWA Tatrzańskie Centrum Kultury „Jutrzenka” w Zakopanem

ADAM LIGAS Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

JUDYTA SZCZUTKA Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach

NIKOLA KAMIŃSKA Młodzieżowy Dom Kultury filia „Przystanek Maciuś” w Płocku

LENA PARZUCH Młodzieżowy Dom Kultury filia „Przystanek Maciuś” w Płocku

JANA PASZKIEWICZ Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

POLA LEWANDOWSKA Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

MAGDALENA ROBASZEWSKA Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

NATALIA KUBIŃSKA Nowodworski Ośrodek Kultury

 

Kategoria 8-10 lat

1 nagroda (ex aequo)

MAKSYMILIAN RÓŻAŃSKI Pałac Młodzieży w Katowicach

MATYLDA MIERZWIŃSKA Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

2 nagroda

JAN BRYJA Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

MAJA BIAŁEK Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

3 nagroda

ADRIANNA KRÓLCZYK Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

MARIUSZ ULEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie

 

Wyróżnienie

KINGA KUCHTA Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia „Kontrasty” w Rybniku

LENA MICHALCZEWSKA Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia „Kontrasty” w Rybniku

MARCIN KONERT Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Kościerzynie

JAN CIESZYŃSKI Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Kościerzynie

ANTONINA PYZ Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

MARIA PSIUK Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach

IGA CHOLEWKA Pałac Młodzieży w Katowicach

FRANCISZEK LESISZ Pałac Młodzieży w Katowicach

MAJA ZWIERZYŃSKA Pałac Młodzieży w Katowicach

ZOFIA PIETRZAK Pałac Młodzieży w Katowicach

KAROLINA ZIELONKA Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

NADIA LANGE Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

HANNA KUKULSKA Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

LENA WOŁOWIEC Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

TEODOR PIETRZAK Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

BARBARA KNAPEK Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

FRANCISZEK BEDNAREK Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

ZUZANNA ZAKRZEWSKA Nowodworski Ośrodek Kultury

BLANKA SROKA Nowodworski Ośrodek Kultury

JULIA POLIT Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie

WIKTORIA RYŁEK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie

NELA MURAWSKA Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie

 

Kategoria 11-13 lat

1 nagroda (ex aequo)

ALEKSANDRA TURZYNIECKA Dom Kultury w Ustce

NINA STARZYŃSKA Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

2 nagroda ALICJA BŁONIARZ Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

3 nagroda KACPER KASZUBA Szkoła Podstawowa w Popowie Głowieńskim

 

Wyróżnienie

ALEKSANDRA ŁUC Tatrzańskie Centrum Kultury „Jutrzenka” w Zakopanem

MARIKA OSTAPOWSKA Tatrzańskie Centrum Kultury „Jutrzenka” w Zakopanem

TYMOTEUSZ GALICA Tatrzańskie Centrum Kultury „Jutrzenka” w Zakopanem

HUBERT WÓJCICKI Pałac Młodzieży w Katowicach

MIŁOSZ OTRĘBA Pałac Młodzieży w Katowicach

JULIA POBŁOCKA Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kościerzynie

AGATA DZIERŻANOWSKA Hajnowski Dom Kultury

FILIP WILBIK Hajnowski Dom Kultury

LENA WAL Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

MAJA PISZ Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

MICHALINA GLANER Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

NATALIA GRZECHNIK Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej

ZUZANNA RUDZKA Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej

OLIWIA PIECOWSKA Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia „Kontrasty” w Rybniku

ŁUKASZ LESIECKI Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia „Kontrasty” w Rybniku

AMELIA FOJCIK Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia „Kontrasty” w Rybniku

EWA TRYBULEC Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

MARIIA BALTIANSKA Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

GABRIELA ŚWIĘTOSŁAWSKA Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

IGOR WROŃSKI Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

EMILIA WYROZĘBSKA Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głownie

EMILIA GRELA Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

ANASTAZJA WOJEŃSKA Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

WIKTORIA GAWLIŃSKA Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

 

Kategoria 14-16 lat

1 nagroda AURELIA WOJEŃSKA Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

2 nagroda DAGMARA MAKOWSKA Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

3 nagroda MAGDALENA SIAŚKIEWICZ Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

 

Wyróżnienie

NADIA DUSZA Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

ZUZANNA WANTOCH-REKOWSKA Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Kościerzynie

MAJA MAJEWSKA Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Kościerzynie

SONIA KROPKOWSKA Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Kościerzynie

MAJA STĘPIEŃ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kłobucku

ANNA SŁABOŃ Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

ZOFIA KSIĘŻNIAK Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

WERONIKA CHODOROWSKA Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

 

Kategoria 17-20 lat

1 nagroda MAŁGORZATA GOC Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

2 nagroda FILIP KRAUZOWICZ Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

3 nagroda MILENA KUCIŃSKA Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 w Tychach

 

Wyróżnienie:

BARTŁOMIEJ MUSIAŁ Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

AMELIA WERTEL Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

KORNELIA FURCA Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

WERONIKA SOWA-SZOSTAK Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

DAWID TROJOK Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 w Tychach

JAROSŁAW NOWAK Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 w Tychach

 

Podsumowanie konkursu odbędzie się 28.11.2022 r. o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie.

Nasza placówka

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 6

W poprzednim tygodniu: 127

W tym miesiącu: 90

W poprzednim miesiącu: 621

Wszystkich: 2774