Organizatorem konkursu plastycznego „JAJKO WIELKANOCNE PLASTYCZNIE MOCNE” zwanego  dalej  Konkursem  jest Miejski  Ośrodek  Kultury  w  Głownie,  ul.  Kopernika  45, 95-015 Głowno, zwany dalej Organizatorem.

CELE
      Celem Konkursu jest propagowanie tradycji zdobienia jajek oraz tworzenia przestrzennych,ozdobnych elementów dekoracji wielkanocnej.

UCZESTNICY

Zaproszenie  do  udziału  w  Konkursie  kierujemy  do  dzieci  w  wieku  przedszkolnym oraz uczniów klas 1-3 oraz 4-8 szkół podstawowych, ponadpodstawowych, członków świetlici pracowni plastycznych z terenu Gminy Miasta Głowna

ZADANIE KONKURSOWE

Należy  wykonać przestrzenne  ozdobne  jajko  wielkanocne o  dowolnym  rozmiarze i  w  dowolnej  technice  plastycznej  czy  dekoracyjnej.  Dopuszcza  się  rozmaite  rozwiązania konstrukcyjne, wykorzystywanie bazy styropianowej, drewnianej, plastikowej, papier mache itd.

Podpisaną pracę wraz z Załącznikiem 1 KARTA ZGŁOSZENIA, KLAUZULA INFORMACYJNA strona  3-4 regulaminu należy dostarczyć  do MIEJSKIEGO  OŚRODKA  KULTURY ul. KOPERNIKA 45, 95-015 GŁOWNO, pn-pt. w godzinach 12.00-16.00 do 25.03.2021 roku.

Załączniki  można  przesłać  również  drogą  poczty  elektronicznej  na  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JURY
Organizator powoła jury, które podzieli prace na kategorie wiekowe i wyłoni laureatów.

TERMINY
Początek Konkursu: 03.03.2021. Termin składania prac: 25.03.2021. Wyniki: 30.03.2021 / www.mokglowno.webnode.com /. Wystawa pokonkursowa on-line: 01.04.2021.

Do pobrania:

Regulamin Konkurs JAJKO WIELKANOCNE PLASTYCZNIE MOCNE 2021